PAGRINDINĖS AUTOMOBILIŲ NUOMOS SĄLYGOS

  Vairuotojo amžius

 Automobiliai nuomojami ne jaunesniems kaip 25-erių metų amžiaus ir turintiems ne mažesnį kaip 5-erių metų vairavimo stažą asmenims.

Reikalingi dokumentai

Nuomojantis automobilį nuomininkas turi pateikti savo galiojantį vairuotojo pažymėjimą su ne mažesniu kaip 5-erių metų vairavimo stažu.

Draudimas

Automobiliai apdrausti privaluomoju transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės bei Casco draudimas. Draudiminio įvykio atveju nuomininko atsakomybė yra 300€ lengvajam automobiliui ir 500€ mikroautobusui. Vagystės atveju nuomininko atsakomybė yra 10 proc. automobilio vertės ir būtina pateikti automobilio raktus ir dokumentus.

Kuras

Automobilis nuomininkui perduodamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžinamas su pilnu kuro baku. Jei automobilis grąžinamas ne pilnu kuro baku, klientas moka už trūkstamą kuro kiekį bei aptarnavimo mokestį.

Kelionių apribojimai

 Nuomojamais automobiliais galima važiuoti visoje Europos Sąjungoje bei Šengeno erdvės šalyse be jokių apribojimų, bet jei planuojama išvykti iš Lietuvos teritorijos, apie tai būtina pranešti nuomotojui. Draudžiama nuomojamais automobiliais vykti į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai bei Šengeno erdvei.

Rūkymas

Nuomojamo automobilio salone draudžiama rūkyti. Pažeidus šį reikalavimą nuomininkas sumoka ne mažesnę kaip 100€ baudą.

Dėl detalesnių nuomos sąlygų kreipkitės į įmonės atstovą.

Automobilių nuoma